להכיר את יקי בן חיים

יקי בן חיים

יקי בן חיים

שמי יקי בן חיים, בן 46, נשוי לעו"ד קרן בן חיים ואבא לנוי בן 19, אריאל בן 9 ואודל בת 6.
איש עסקים בתחום הנדל"ן ומכהן ב15 השנים האחרונות כחבר מועצת העיר בהתנדבות מלאה. ב2008 הקמנו, קבוצת צעירים איכותיים את תנועת "הירוקים" וזכינו למנדט 1.

החזקתי בתיקי הספורט, צעירים ואיכות הסביבה. כיהנתי כחבר דירקטוריון החברה הכלכלית ושימשתי כחבר דירקטוריון החברה הכלכלית ושימשתי הנהלת איגוד הכבאות.

ב2013 השגנו הישג חסר תקדים, הכנסנו למועצת העיר 3 מנדטים! כיהנתי כחבר בוועדות: תכנון ובנייה, מכרזים, איכות הסביבה, בטחון, חינוך, וכחבר דירקטוריון אזה"ת שגיא 2000. ויתרתי על תפקיד סגן ראש העיר בתואר ובחרתי לנהל את החברה (בהתנדבות מלאה כמובן), שם המשכתי לקצור הצלחות בדמות שינוי הברכיה העירונית ושיפוצה מהיסוד, הוזלנו מחירים ונתנו לתושבים שירות מעולה. בנוסף, שיפצתי וניהלתי את השוק העירוני החדש וגם שם הצלחתי בשינוי התפיסה. הוצאתי את החברה הכלכלית מחובות עתק לחברה ריווחית ומשגשגת. הפכתי חברה כושלת לחברה שונתת שירות לתושב.

במהלך תקופה זו הבנתי ששינוי ניתן לבצע רק אם אעמוד בראש המערכת. החלטתי צעד קדימה ולהתמודד על הנהגת העיר מתוך תפיסה שלאחר 20 שנים יש לרענן את השורות ולנער את המערכת הרדומה והמסואבת.

אצעיד קדימה את מגדל העמק שלנו להיות עיר מודרנית ומתקדמת, עיר נקייה ותוססת, עיר צעירה ומלאה שמחת חיים.

החזון: מגדל העמק מודרנית, מתקדמת ושירותית. עיר הרואה בתושב לקוח ומחויבת להעניק לו את השירות הרמה הגבוהה במיוחד, שירות ברמה שלא הייתה מעולם.6

נולדתי במגדל העמק, גדלתי בעיר. תמיד הייתי כאן. מכיר את הרחובות, את המשפחות הוותיקות והחדשות. מאז ומתמיד הייתי מעורה בעיר. אני חי כאן ברצף כבר 47 שנים. אף פעם לא עזבתי, היו המון הזדמנויות. אך אני כאן ואשאר כאן .